14 lipca 2021

CO SIĘ STAŁO Z MOIM BLOGIEM I ZE MNĄ?

Hej hej! Odzywam się po długim czasie nieobecności z kilkoma wyjaśnieniami, mam nadzieję, że zrozumiecie.

Chciałabym poinformować, że mój blog nie jest już dostępny pod adresem aleksandra-rutana.pl a aleksandra-rutana.com. Zmieniła się końcówka, ale pomimo to, że blog widnieje pod trochę innym linkiem, mam nadzieję, że mnie odnajdziecie :)

Dlaczego taka zmiana?

Ano przez moje niedopatrzenie. Nie opłaciłam domeny w odpowiednim terminie i ktoś sobie ją kupił, prawdopodobnie w celu promowania swojego sklepu, ale tego mogę się jedynie domyślać. Niestety nie doszliśmy do porozumienia, dlatego stwierdziłam, że odpuszczę i bloga zachowam sobie pod linkiem z inną końcówką- w końcu treść i tak jest ta sama a już nie zależy mi tak bardzo na wyświetleniach, ponieważ zachowuję tę stronę bardziej na pamiątkę niż w celach zarobkowych. Mam nadzieję, że będziecie z uśmiechem na twarzy wracać do moich postów. Aktualnie zachowam jako publiczne tylko te związane z kosmetykami i kilka stylizacji. Resztę zmieniam na prywatne, ponieważ moje zdanie na temat moich zdjęć w internecie trochę się zmieniło i już nie chcę, by publicznie widniało ich aż tyle co do tej pory.

A jeśli chodzi o zmiany w moim życiu prywatnym to już nie chodzę do technikum a ukończyłam pierwszy rok studiów no i druga poważna zmiana to to, że się zaręczyłam- ale wszystko możecie zobaczyć na moim instagramie olka667, gdzie jestem na bieżąco :)

Dziękuję za te wszystkie lata!

Ola6 komentarzy :

 1. Szkoda że ktoś nie patrzey na czytajas pracę i tak poorostu mu ją odbiera

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to bywa, że przez własne niedopatrzenie można czegoś nie dopilnować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem człowiek o czymś zapomni coś nie dopatrzy ale wszystko jest ludzkie i nie ma się czym przejmować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety tak czasem bywa, ale ważne, że znalazłaś rozwiązanie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety czasem tak jest że na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i czasu. Jednak zazwyczaj wychodzi potem coś dobrego i pozytywnego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przejmuj się straconą strona, niestety ludzi są różni.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, wszystkie motywują mnie do dalszego rozwoju!