1 lutego 2017

FUNNYCASE


Jakiś czas temu, a dokładniej rok pisałam na blogu o moich nowych obudowach do telefonu od funnycase. POST KLIK W ostatnich dniach przyszła do mnie druga paczka od nich. W tym poście chciałabym porównać co się zmieniło, co zostało takie samo w firmie zajmującej się case'ami. Pragnę dodać, że macie 15% zniżki na funnycase na hasło: olka667.
KONTAKT: Tym razem miałam przyjemność rozmawiać z panią Izabelą, która do sprawy podeszła tak samo szybko i profesjonalnie, jak pani Klaudia rok temu. Wielki plus za szybki kontakt z klientem.

PROJEKTOWANIE: Trochę się zmieniło, nie można na wejściu wybrać czy chcemy etui białe, czy przezroczyste, należy pamiętać, by dopisać to w uwagach do zamówienia. Na stronie możemy wgrać swój własny wzór, a także skorzystać z setek proponowanych przez firmę. Bardzo podoba mi się również ogromny wybór modeli telefonów.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA: 23 stycznia złożyłam zamówienie, od tej chwili do czasu dotarcia do mnie minął równy tydzień. Jednak np mój kolega również zamówił case dzień później niż ja, a dostał dwa dni wcześniej. Myślę, że to kwestia tego, gdzie mieszkacie.

OPAKOWANIE: W tamtym roku dostałam etui w kopercie z logiem firmy, każde było zapakowane w folię, w środku była tekturka z imitacją telefonu. Teraz jest zdecydowanie bardziej profesjonalnie. Każde etui ma swoje opakowanie, jak widzicie na zdjęciu powyżej, jest opisane. W środku również miałam taką tekturkę. Natomiast koperta nie ma już nadruku sklepu, ale za to jest bąbelkowa przez co etui są bardziej bezpieczne! Dodatkowo w środku znajduje się karteczka dotycząca reklamacji.
CENA: Cena produktu jest jak najbardziej przystępna, 29,99 zł+wysyłka. Jak na tą jakość, myślę, że nie ma co narzekać. Dodatkowo z kodem olka667 macie 15% zniżki.
JAKOŚĆ I WYKONANIE: Wykonanie jest na tej samej zasadzie, co rok temu, fajna opcja z brzegami telefonu, gdzie nadruk nie jest chamsko odcięty a mamy ciekawy efekt ścierania. Poprzednie etui były w świetnym stanie, nadruk nie zszedł w żadnym stopniu, po jakimś czasie zbrązowiały jak każde. Niestety pobrudziłam jedno podkładem i za nic w świecie nie mogę tego zmyć, z innymi plamkami nie było problemu, ale podkład wygrał.

OGÓLNA OPINIA: Podsumowując, warto zamówić case'a jeśli chcemy mieć coś oryginalnego, niepowtarzalnego. To super pomysł na walentynki, urodziny czy inna okazję. Etui można wygiąć, jednak się nie rozciąga. Jak dla mnie super! A wam jak się podoba?